Opinie

Z takimi słowami zetknęłam się w trakcie i pod koniec współpracy terapeutycznej z moimi pacjentami:

Najlepsza terapeutka, jaką spotkałam na swojej drodze, bardzo cierpliwa, gasząca każdy pożar, a nawet dopiero jego zalążki. Jak najlepsza przyjaciółka była w najgorszych momentach i pomogła uratować mnie i córkę z sideł przemocy domowej. Będę jej zawsze wdzięczna i polecam z całego serca.

Chciałabym z całego serca polecić p. Emilię jako niezwykle ciepłą i wspierającą terapeutkę. Dosyć szybko poczułam się komfortowo i bezpiecznie w jej obecności. Jej empatia i otwartość pozwoliły mi na szczere i otwarte rozmowy o moich problemach. Dzięki tym spotkaniom poczyniłam znaczący postęp w pracy nad sobą, skonfrontowałam się z głęboko skrywanymi lękami, zyskałam nową perspektywę na swoje życie i narzędzia do radzenia sobie z trudnościami.

Współpracę z Panią Emilią rozpoczęłam w bardzo trudnym dla mnie momencie życia. Od samego początku otrzymałam od Pani Emilii dużo zrozumienia i przestrzeni na przeżycie trudnych emocji. Pani Emilia jest zaangażowana w proces terapeutyczny. Otrzymałam wiele wskazówek, wykonywałyśmy wiele ćwiczeń praktycznych, co ułatwiło mi codzienne funkcjonowanie. Na spotkania przychodziłam bardzo chętnie i wychodziłam z nową perspektywą na kolejne tygodnie i miesiące. Jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam na Panią Emilię.

Miałam długoterminowy kontakt z Panią Emilią, wobec trudnych emocji, bardzo trudnych do przekazania, niekiedy bardzo osobistych faktów z życia zawsze potrafiła zachować zimną krew, zainteresowanie, a także dobrać odpowiednie metody, aby pomogły, podniosły na duchu. Instrukcje były dawane bardzo profesjonalnie i komunikatywnie – zawsze, gdy zadawałam pytania otrzymywałam odpowiedź. Chętnie uczestniczyłam w terapii.

Pani Emilia jest profesjonalistką, która wykorzystuje cały czas trwania terapii do maksimum. Problemy omawiane są szczegółowo oraz tworzony jest plan na ich rozwiązanie. Bardzo podobały mi się także sposoby na radzenie sobie z nimi, takie jak ćwiczenie „mądrego umysłu” czy umiejętności „stop”. Terapia bardzo mi pomogła oraz sprawiła, że ruszyłem z życiem idąc na kurs finansów i rachunkowości. Bardzo polecam.